UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wykorzystując nasze doświadczenie, służymy Państwu pomocą we wszelkich zagadnieniach prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w szczególności w zakresie:

  • Wyboru optymalnej dla Państwa potrzeb formy prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Bieżącej obsługi korporacyjnej spółek - zakładania i rejestrowania spółek, sporządzania umów oraz statutów spółek, obsługi zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń, obsługi zarządów spółek, łączenia i przekształcania spółek, tworzenia projektów uchwał w zakresie wynikającym z kodeksu spółek handlowych, przygotowywania umów inwestycyjnych, umów sprzedaży/zakupu udziałów, umów pomiędzy wspólnikami.
  • Sporządzania, opiniowania i weryfikowania umów zawieranych w bieżącej działalności przedsiębiorstwa.

 

Rzetelna i profesjonalna obsługa prawna jest jednym z instrumentów niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jesteśmy świadomi twardych reguł dyktowanych przez rynek i gospodarkę, dzięki czemu potrafimy sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Z Klientami potrzebującymi ciągłej pomocy prawnej zawieramy umowy o stałą obsługę prawną. W takim przypadku wynagrodzenie Kancelarii jest ustalane z Klientem, a system jego rozliczania dostosowany jest do jego potrzeb i może przybrać formę ryczałtu (miesięcznego lub kwartalnego) bądź opłaty za wykonane czynności.